Scappa kolekcja okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Już teraz w naszym Salonie Optycznym OPTYMISTYC w Brzegu możesz nabyć okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne z wyjątkowej kolekcji SCAPPA Joanny Krupy

SCAPPA TO PO WŁOSKU "UCIECZKA"

SCAPPA WYWODZI SIĘ Z WŁOSKIEJ KOLEBKI DESIGNU Piękne, modne i ponadczasowe oprawy okularowe powstają przy udziale wybitnych projektantów z Włoch i Polski. Wykwalifikowani eksperci, korzystając z wysokiej jakości materiałów, tworzą kolekcje, które są zarówno wysoce estetyczne, jak i wygodne w użytkowaniu.

Scappa kolekcja okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Markę swoim wizerunkiem wspiera Joanna Krupa, współczesna ikona kobiecej elegancji. To właśnie ona, uczestnicząc w procesie projektowania nadała najnowszej gamie oprawek unikatowego, lekkiego i bardzo wdzięcznego charakteru. Każdy model pochodzący z kolekcji słynnej modelki charakteryzuje się modnym, nietuzinkowym wzornictwem idealnie wpisującym się w najnowsze, światowe trendy.

Piękne kolekcje, włoscy designerzy, polscy eksperci, pasja i wiedza, jakość i estetyka, to wszystko prowadzi do poznania prawdziwej tajemnicy marki. SCAPPA

Scappa kolekcja okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Marka SCAPPA EYEWEAR powstała we Włoszech, kolebce wzornictwa. W miejscu, gdzie świat designu stale łączy się z codziennością, a każdy przedmiot od filiżanki, przez sprzęty AGD, po samochody, nie tylko służy użytecznością, ale przede wszystkim jest niesamowicie dopracowany pod kątem jakości, ergonomii, ale również wyjątkowej estetyki.

SCAPPA to marka, która czerpie ze swoich korzeni. Wykorzystuje wiedzę i poczucie estetyki słynnych włoskich projektantów, takich jak Tiziano i Susi Tabacchi. W każdy etap procesu projektowego zaangażowani są wykwalifikowani eksperci z Włoch i Polski, którzy korzystając z wysokiej jakości materiałów, tworzą zarówno estetyczne, jak i niezwykle wygodne w użytkowaniu kolekcje.

W OPTYMISTYC Brzeg znajdziesz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne tej włoskiej marki