OKULARY DLA DZIECI

Okulary dla dzieci, Optyk Brzeg
 • Excel
 • Frido

Ważne jest, aby dobrać odpowiednie okulary dla naszych dzieci. Krótkowzroczność często dotyka nowe pokolenia, tak zwanych „cyfrowych tubylców”. Okulary dziecięce są zatem coraz bardziej przydatnym dodatkiem.

Okulary muszą mieć elastyczną i atraumatyczną oprawkę, bez ostrych krawędzi i powierzchni. Dzieci nie mogą ryzykować zranienia podczas ciągłych zabaw.

Okulary dla dzieci muszą idealnie pasować, pozwalając dzieciom na bezproblemową zabawę: ze względu na ciągły ruch oprawki nie mogą spaść na ziemię, ani przesuwać się wzdłuż nosa z najodpowiedniejszej pozycji.

Okulary muszą ważyć jak najmniej, aby dziecko nie odczuwało dyskomfortu podczas ich noszenia. Lekka oprawka zapobiega powstawaniu niechcianych i możliwych do uniknięcia śladów na nosie i uszach.

Okulary dla dzieci muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów, które wytrzymują wstrząsy i upadki: z tego powodu niektóre obecne oprawki są nawet elastyczne i nie ulegają odkształceniom!

okulary dla dzieci, optyk Brzeg Salon OPTYMISTYC
okulary dla dzieci, optyk Brzeg Salon OPTYMISTYC

Modne okulary dla Twojego dziecka

W OPTYMISTYC znajdziesz różne modele okularów dopasowanych do potrzeb Twojego dziecka. Pomożemy Ci wybrać najlepszą i najdogodniejszą opcję!

Okulary muszą zadowolić dziecko. Estetyka jest z pewnością ważnym parametrem dla rodziców, ale przede wszystkim dziecko musi czuć się swobodnie poprzez wybór ulubionego koloru i pożądanej oprawy.

W swojej ofercie posiadamy także okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Jakie oprawki dla dziecka wybrać?

Poniżej prezentujemy kilka ważnych zasad doboru oprawek dla dzieci

 • powinny być perfekcyjnie dopasowane pod względem rozmiaru, a tarcza ma znajdować się blisko oczu, aby dziecko nie zerkało ponad okularami,
 • nie mogą zsuwać się z nosa,
 • muszą być lekkie i wygodne,
 • muszą mieć także optymalnie dopasowane zauszniki do okularów dla dzieci tak, aby nie uciskały.
 • Frido okulary dla dzieci
  Frido
  Frido okulary dla dzieci
  Frido
  Frido okulary dla dzieci
  Frido